Інтернет-магазин товарів для усієї родини
Телефон для зв'язку
+38 (068) 173-61-33
kontakt@parys.com.ua
Наша електронна пошта для зв'язку
Перейти до контакту

Бавовна: рослина, тканина.

           Бавовна збирається з кущів бавовника звичайного. Вона цвіте у липні — вересні. Зазвичай використовують однорічні корчі. Одним з найбільших виробників найкращої довговолокнистої бавовни у світі є Узбекистан. Це 10% від світового виробництва і 60% від усього узбекського експорту. Тканини з бавовни добре пропускають вологу і повітря  (гігіїнічні), міцні на розтягування і розрив, є природним матеріалом (екологічні).             
Квітка бавовни
Бавовну можна поділити за основними показниками:
1. За довжиною волокон:
      1) коротковолокниста з довжиною волокон до 25 міліметрів. Вона найдешевша і зрозуміло має найгірші властивості. Використовується для виробництва парусини, корду та інших технічних тканин;
      2) середньоволокниста, довжина волокон якої складає від 25 до 35 міліметрів. Це відповідно середня якість — середня ціна. З неї виготовляют такі тканини як бязь, ситець, джинс та інші.
     3) довговолокниста — це най якісніша бавовна з довжиною волокон від35 міліметрів. У неї найкращі властивості по міцності, по стійкості та інших показниках. З неї виготовляють такі тканини: атлас, батист, сатин.
  2. За ступенем чистоти:
    1) чиста містить не більше 0,5% домішок різних інших волокон.
    2) нечиста відповідно більше 0,5% домішок у вигляді віскози, поліаміду, поліестеру.
  3. За методом обробки волокон:
   Поле з бавовною1) для виробництва високоякісних тканин використовується гребінна бавовна. Беруться довгі рівні волокна і обробляються гребінкою.
   2) для виробництва більшості бавовняних тканин використовується кардна бавовна. У неї гірші властивості ніж у попередньої, бо виготовляється з коротких та нерівних волокон.
   4. За кольором. Біла — це нефарбована бавовна, яка використовується для виготовлення постільної і натільної білизни, рушників. Також ще є кольорова — вона пофарбована ще до виготовлення тканини. А йде виробництво одягу та іншої текстильної продукції.
   5. Ділиться за призначенням: білизняна, платтяна, одягова, підкладкова, меблево-декоративна бававни.
   6. Основні типи тканин з бавовни: бязь, ситець, сатин, батист, оксамит, жаккард, джинс.Виходячи з усього вищесказанного бавовна є самий популярний і оптимальніший матеріал для виготовлення різних текстильних виробів.
                Торгова марка Fazo-R заснована у 2019 році в Узбекистані і володіє сучасними виробничими потужностями у Ташкентській області. Вона спеціалізується на пошиттю якісного жіночого одягу в широкому асортименті. Одяг цієї компанії користується попитом, як в Узбекистані так і за кордоном. Компанія використовує у своєму виробництві високоякісну сировину (довговолокнисту бавовну) та дотримується міжнародних стандартів якості.
              У нас на сайті представлена продукція цієї торгової марки різними товарами. А саме футболки, жіночі нічні сорочки, піжами.
                      Вернутися до переліку статей    
               Нічна сорочка Fazo-R
                          
Назад до змісту