Інтернет-магазин товарів для усієї родини
Телефон для зв'язку
+38 (068) 173-61-33
kontakt@parys.com.ua
Наша електронна пошта для зв'язку
Перейти до контакту

Про нас

                                                                  Дорогі друзі!
                  Наш інтернет-магазин вітає вас на сторінках нашого сайту. Ми задоволені, що ви зайшли в наш магазин і сподіваємося, що ви зробите необхідну вам покупку. Ми пропонуємо широкий асортимент товару, який приємно здивує вас низькими цінами і високою якістю. Пропонуємо вам товари українських, білоруських, турецьких виробників, які відповідають європейським стандартам. Всі товари, представлені на нашому сайті, мають сертифікат відповідності.

                 Ознайомившись з асортиментом товарів, ви можете купити їх через корзину. Якщо у вас виникли запитання, можете написати нам листа на e-mail або зателефонувати. Ми обов'язково з вами зв'яжемося.
                
                Основні принципи нашої роботи - задоволення потреб і бажань кожного покупця. Ми хочемо, щоб покупка, зроблена у нас, принесла вам масу приємних вражень і гарний настрій. Ми будемо старатися, щоб кожного нашого покупця задовільнило співвідношення ціни і якості товару. Щоб після першої покупки була друга, третя і т.д.

                Зараз у нас невеликий сайт, ми тільки розпочинаємо свою роботу в мережі. Підтримайте нас і допоможіть наповнити магазин потрібними для вас товарами. Підкажіть, чого ви бажаєте і вкажіть на наші недоліки. Ми з уважністю та повагою поставимося до кожної вашої рекомендації.
              
                Замовлення приймаємо цілодобово. Обробка замовлення виконується зразу після того, як воно поступило до нас. Оплатити товар ви можете на банківську карту, розрахунковий рахунок приватного підприємця, а також скористатися послугою наложеного платежу. Відправляємо товар Новою поштою і Укрпоштою згідно їх графіка роботи. При замовлені товару більше як на 2000,00 гривень доставка здійснюється за наш рахунок.
                 Чекаємо ваших замовлень. Раді всім відвідувачам магазину.

                                                                             з повагою магазин "Парус"
31.01.2021 р.  https://content-watch.ru/text/   Уникальность текста: 100.0%                                                                                 Автор Людмила П.                                                                         
Назад до змісту