Інтернет-магазин товарів для усієї родини
Телефон для зв'язку
+38 (068) 173-61-33
kontakt@parys.com.ua
Наша електронна пошта для зв'язку
Перейти до контакту

Як правильно вибрати жіночі колготки?

                          Слово колготки пішло від чеського слова kalhoty, що в перекладі означає "штани". Перший поділ - по складу тканини. Вони виготовляються з різних синтетичних і натуральних матеріалів, взагалі в їх різному поєднані. До перших можна віднести: поліамід, поліестер, еластан (спандекс, лайкра), а до других бавовну, вовну і частково бамбук.

Упаковка колготок Конте                        Друге: кольори. Виготовляються колготки в досить широкій колірній гамі. Найбільш відомі тілесного (natural) кольору для щоденного використання і чорні (nero) для ділового стилю. Є також бежевого, бронзового, коричневого, сірого та інших кольорів.
                      
                      Третій поділ колготок - це їх щільність, яка вимірюється в DEN (DTEX). Щоб простіше було розуміти: чим більше ден - тим щільніше, міцніше і тепліше нарешті. Тепер конкретніше на прикладі, щоб знати як вибрати:
  1. 6 - 18 ден - ультратонкі колготки для спекотної погоди.
  2. 20 ден - еластичні прозорі колготки для теплої погоди.
  3. 40 ден - еластичні напівпрозорі колготки для помірної, прохолодної, часом осінньої погоди.
  4. 50 - 300 ден - еластичні колготки для холодної зимової погоди, може бути мікрофібра.
  5. 120 - 400 ден - теплі колготки для зими, в них присутня бавовна 65 - 90% або вовна.
         
                                           Наступне поділ колготок йде по видах: еластичні, ажурні, трикотажні,  термоколготки. Упаковка колготок ДюнаВ даний час головний виробник колготок є Італія. З більш відомих нам фабрика "Conte" у Білорусії. На Україні є також виробники колгот: ПрАТ "Дюна - Веста" Червоноградська фабрика, Житомирська панчішно-шкарпеткова фабрика "Легка хода", ТМ "Інтуїція" ТОВ "ОМАКС Інтернешнл" м.Обухів, ТМ "Акцент",  ТОВ " Українська панчішна компанія ", торгова марка "Giulia" (Джулія) ТОВ Новомосковська трикотажна фабрика " та інші. Всі колготки упаковуються у картонні єврокоробки. Зазвичай на коробках є таблиця розмірів, завдяки якій можна без проблем підібрати свій.
         

Лайкра
          До складу якісних колготок повинні обов'язково входити еластан або лайкра, які дають можливість їм зберігати свою форму навіть при тривалому використанню. Нещодавно у продажу з'явилися колготки, що містять 3D-лайкру, вони ще більше еластичніші і надійніші.

                    Мікрофібра - це тканина, виготовлена з поліамідних і полімерних волокон. Структура цієї тканини губчаста, добре зберігає тепло, вона не "скочується", не линяє. Колготки, до складу яких входить мікрофібра, порадують Вас своєю ніжністю і бархатистістю, а так само і підвищеною міцністтю.

2.02.2021 р.     https://content-watch.ru/text/        Уникальность текста: 100.0%                                                                                 Автор: БорБор
Назад до змісту