Інтернет-магазин товарів для усієї родини
Телефон для зв'язку
+38 (068) 173-61-33
kontakt@parys.com.ua
Наша електронна пошта для зв'язку
Перейти до контакту

Склад тканини колготок, шкарпеток

                             Колготки і шкарпетки виготовлені як синтетичних так і натуральних ниток, а взагалі в різному їх поєднанні. До натуральних відносяться: бавовна, льон, бамбук і вовна. Синтетичні нитки - це поліамід, поліестер, еластан. Але спочатку про натуральні.
                                           Бамбукове волокно - еластичнішє за бавовну і нагадує шовк.
Бамбук
Нитка з бамбука дуже міцна, добре вбирає вологу і володіє дуже гарними антибактеріальними властивостями. Вона дає шкірі тіла вільно дихати, що дозволяє робити з неї речі для теплої погоди. Властивості бамбукової нитки зберігаються протягом багаторазового прання.
             
               Бавовна (Сotton) - це волокно рослинного походження, яке  представляє собою тонкі, короткі і м'які волокна. Бавовна складається уБавовна готова до збирання межах 90% природної целюлози. Бавовняне волокно має високу міцність, хімічну стійкість і температурну витривалість до 140 ° C. У неї (бавовни) є відмінні характеристики при пранні для видалення забруднень. Позитивна риса бавовни - її здатність добре вбирати вологу. До недоліків бавовни можна віднести її висока можливість зминатися і сильна усадку.

                              Мерсеризація - це спеціальна обробка нитки, коли з неї видаляють всі природні задирки так званнє (начісування), що робить нитку менш пухнастою. В результаті чого тканина стає ніжною, проявляючи особливу міцність, шовковистість і вишуканий блиск. Завдяки мерсеризації, волокна бавовни набагато легше піддаються фарбуванню в яскраві, соковиті кольори. ЇЇ вигляд стає ще більш привабливий.
             
                       Овеча вовна на виробництвіВовна - це узагальнена назва натурального волокна з вовни різних тварин: вівці, кози, верблюда, кролика і навіть собаки. У кожної вовни є свої властивості, але об'єднує їх здатність, зберігати тепло краще ніж рослинна нитка. Ще сюди необхідно додати властивості м'якості, гігроскопічність. Ідеальне поєднання вовни і акрилу для виготовлення теплих, міцних і відносно дешевих виробів.
                   
                         Поліамід - це відомий синтетичний гладенький матеріал. Колготки жіночі з поліамідуПоліамідні волокна при використанні у виготовленні колготок додають їм ефектності і міцності. А виходячи з того, що нитки товщиною у людську волосину , то з них на колготках виходять усякі прекрасні ажурні мережива. Також з його ниток виготовляють стійке до стирання і приємну до тіла нижню білизну. Застосовується поліамід і при виготовленні високоякісних чоловічих шкарпеток. Матеріал з поліамідних волокон швидко висихає. Через його здатність сильно електризуватися, поліамід може розпізнати будь-хто. Якщо тканина з поліаміду підпалити, то вона плавитися без сторонніх запахів.
         
Жіночі шкарпетки розового кольору                    Поліестер - це синтетичне волокно на основі поліефіру. Вироби виготовлятися в основному з додаванням волокон штучних і натуральних. Тканини з поліестеру незминаються, стійкі до впливу різних погодних умов, таких як сонце, мороз, дощ. До цього можна додати міцність, витривалість до різних забруднення і органічних розчинників.

            Еластан (лайкра, спандекс) - це поліуретановий синтетичний матеріал. Назва "лайкра" частіше застосовують в Європі, "спандекс" використовують в США і Канаді, а в Україні ця матерії отримала назву "еластан". Присутність його в виробах робить їх еластичними. Так само тканина з наявністю лайкри має багато позитивного починаючи від практичності, еластичності, легкості і закінчуючи стійкістю до дії води і сонця.Фото жіночих лосін
          
                               Виробництво жіночих колготок і легінсів - це одне з головних напрямків, де застосовується еластан. На ярлику у вироба завжди зазначений в складі. Щоб перевірити, що лайкра є у складі колгот - розтягніть річ, а потім відпустіть: полотно має прийняти свою первинну форму. Виходячи з перевіреного - спандекс входить до складу матеріалу. Ще одна відмінна риса лайкри - гладкість, ніжність і приємні відчуття при дотику до тіла.
                                                                                                                                Автор: БорБор
                                                               10.02.2021 р.      https://content-watch.ru/text/ Уникальность текста: 100.0%                                                             
                                              Вернутися до переліку статей  
                       Еластичні колготки                                Теплі (зимові) колготки
Назад до змісту